Czy Twój lot znów jest opóźniony?

Znają Państwo może taką sytuację? Docierają Państwo punk­tualnie na lotnisko, bagaż jest już odprawiony, kontrola bezpie­czeństwa została przeprowadzona... i wtedy z głoś­nika słychać komunikat, że Państwa lot jest znowu opóźniony albo nawet całkowicie odwołany.

W razie opóźnienia powyżej 3 godzin otrzymasz odszko­do­wanie!

Mają Państwo prawo do odszkodowania z powodu opóźnienia lotu. Zgodnie z rozpor­ządzeniem UE z 2004 roku każdy pasażer lotniczy w Europie ma prawo do odszko­dowania pieniężnego w przypadku opóźnienia wynoszącego 3 godziny lub dłużej.

Zapewnij sobie nawet 600 euro* odszkodowania!

Państwa roszczenia do odszkodowania mogą wzrosnąć nawet do kwoty 600 €, w zależności od dystansu lotu.

Za maksymalnie 3 lata wstecz!

Ponadto, UnionRight może domagać się dla Ciebie odszkodowania do 3 lat z mocą wsteczną. Więc, wyszukaj najlepiej jeszcze dziś biletów na opóźnione loty i przekaż nam dane - zatroszczymy się o resztę.

UnionRight – Twój partner w kwes­tiach praw pasa­żerów lotniczych

Dzięki UnionRight zwrot Państwa kosztów z tytułu roszczenia o odszkodowanie jest całkiem prosty. Prosimy podać nam jedynie dane lotu, podpisać naszą ofertę, a zajmiemy się zwrotem poniesionych przez Państwa kosztów. Łatwo, szybko i niezawodnie.

Zapewnij sobie swoje odszkodo­wanie!

Nasz kalkulator internetowy pomoże Ci tylko kilkoma kliknięciami obliczyć wysokość Twojego odszkodowania – a jeśli chcesz, możesz też bez zobowiązań od razu przesłać swoje dane do UnionRight.

Odszkodowanie w przypadku opóźnienia lotu

Zwrot części opłat za bilety lotnicze zgodnie z Europejskim rozporządzeniem w sprawie praw pasażerów w ruchu lotniczym

Od 2004 roku w całej Unii Europejskiej obowiązuje przepis, według którego pasażerowie w ruchu lotniczym mają prawo do odszkodowania pieniężnego w przypadku opóźnienia lotu, na który zakupiono wcześniej bilet.

Jeśli dotrą Państwo do swojego celu ponad trzy godziny później, auto­matyc­znie będą Państwo mieli prawo do odszkodowania określonego w przepisach Unii Europejskiej.

Wyegzekwowanie tego roszczenia jest dla osób prywatnych dość skomp­liko­wane, dlatego zalecamy, aby skorzystać w tym zakresie z pomocy nieza­wod­nego partnera – z UnionRight szybko i bez komplikacji otrzymają Państwo swoje pieniądze.

Odszkodowania pasażerskie z UnionRight
Szybkie objaś­nienie naszej usługi

Kiedy mam prawo do odszkodowania?

Zwrotowi kosztów podlegają zasadniczo wszystkie opóźnienia lotów przekraczające trzy godziny, jeśli lotnisko znajduje się na terenie Unii Europejskiej lub jeśli linie lotnicze posiadają swoją siedzibę główną w UE.

Opóźnienie lotu > 3h

Mają Państwo prawo do zwrotu części ceny biletu, kiedy Państwa lot dotrze do lotniska docelowego ponad trzy godziny później.

Odwołanie lotu

Mają Państwo prawo do zwrotu części ceny biletu, kiedy Państwa lot zostanie odwołany i linia lotnicza nie powiadomi Państwa o tym fakcie co najmniej 14 dni wcześniej.

Overbooking lotu

Mają Państwo prawo do zwrotu części ceny biletu, kiedy nie mogą Państwo skorzystać z zarezerwowanego przez siebie lotu ze względu na nadsprzedaż (overbooking).

Opóźnienie lotu łączonego

Mają Państwo prawo do zwrotu części ceny biletu, kiedy przegapią Państwo swój lot łączący i dlatego dotrą do swojego lotniska docelowego ponad trzy godziny później.

Jaka jest wysokość mojego odsz­kodo­wania?

Wysokość Państwa odszkodowania jest uregulowana w obowiązującym rozporządzeniu UE

do 1.500 km

250,00 € *

1.500 - 3.500 km

400,00 € *

od 3.500 km

600,00 € *

* po odliczeniu naszego ryczałtu kosztów

Do 3 lat ze skutkiem wstecznym!

Mało kto wie o tym: firma UnionRight może nawet do 3 lat ubiegać się o odszkodowanie dla ciebie ze skutkiem wstecznym - przekaż nam swoje dane, a my zajmiemy się resztą.

Jak mogę uzyskać należne mi odszkodo­wanie?

1

Proszę nam po prostu przesłać dane lotu

2

My zajmiemy się Państwa sprawą i uzyskamy dla Państwa najlepszy możliwy wynik.

3

W przypadku sukcesu można liczyć na odszkodowanie do 600,00 euro (po odliczeniu naszego ryczałtu kosztów)

4

Jeśli natomiast nie uda nam się uzyskać zwrotu, nie poniosą Państwo żadnych kosztów.

Jak wysoka jest moja wypłata?

Dane i fakty dotyczące opóźnień lotów

Ok. 6600 lotów

w 2017 roku było opóźni­onych o ponad 3 godziny

410 milionów €

– to suma odszkodowań, które co roku nie są egzekwowane

około 85 %

poszkodowanych pasa­żerów nie zna swoich praw

tylko ok. 5 %

Poszkodowanych pasa­żerów egzekwuje swoje roszczenia